Norwid - trzecią siłą stolicy w piłce nożnej. Nasi piłkarze po wielu dniach zmagań na boisku Varsovii zdobyli brązowe medale w piłce nożnej w ramach 58 Warszawskiej Olimpiady Młodzieży.
Wielkie gratulacje dla teamu i trenera Sebastiana Banasiaka.
“Wszystko bierze swą moc z ideałów.”
01- 423 Warszawa
ul. Obozowa 60
22 836 4292
sekretariat.lo24@eduwarszawa.pl