21:59

29 stycznia 2023 r.;    Imieniny obchodzą: Franciszek, Zdzisław, Zenon

 

WAT - patronat

Certyfikat - Program WARS i SAWA

 

SAMORZĄD UCZNIOWSKI - XXIV LO im. C. K. Norwida

O nas

Samorząd Uczniowski XXIV LO jest organizacją działającą na rzecz uczniów i zarządzaną przez uczniów. To uczniowie decydują, jakimi sprawami Samorząd będzie się zajmował. Dlatego jego  pole działania ogranicza jedynie wyobraźnia. 
W demokratycznych wyborach co roku wybierani są przedstawiciele klas, którzy tworząc trzon SU wpływają na to co się dzieje w naszej szkole. 
18 września odbyło się pierwsze zebranie Rady Samorządu Uczniowskiego (którą tworzą przewodniczący wszystkich klas) z Zarządem i opiekunami. Omówiono rolę i cele Samorządu Uczniowskiego XXIV LO na nowy rok szkolny.
Ustalono termin cotygodniowych spotkań: będą to czwartki od 11:00 do 11:20 w pokoju SU (sala nr 4).
Opiekę nad SU sprawują: p. Monika Prokopiuk oraz p. Sebastian Banasiak.
Zapraszamy do współpracy :)

 

Przewodniczący Samorządu Uczniowskiego

Przewodniczący Samorządu UczniowskiegoWitam! Nazywam się Konrad Śliwicki, jestem uczniem klasy II C. Pełnię funkcję przewodniczącego SU. W poprzednim roku byłem zastępcą przewodniczącego, działałem także przez dwa lata w samorządzie gimnazjum, do którego uczęszczałem. Pracuję w samorządzie przede wszystkim dlatego, że pragnę mieć wpływ na życie naszej szkoły oraz po to, aby zachęcać do wspólnej pracy innych uczniów. Współpraca z innymi członkami SU sprawia mi dużo przyjemności, pozwala nam wszystkim zdobywać nowe doświadczenia i doskonalić umiejętność pracy w grupie.

Mam nadzieję, że uda mi się wspólnie z koleżankami i kolegami zrobić dużo dobrego dla Naszej Społeczności szkolnej!

 

Zastępca przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego

Zastępca Przewodniczącego Samorządu UczniowskiegoNazywam się Zuzanna "Alex" (tak zwracają się do mnie znajomi;)) Kłudkiewicz i jestem zastępczynią przewodniczącego Samorządu Uczniowskiego naszego liceum. Aktualnie jestem w pierwszej klasie o profilu ang-niem-hist. Działam w samorządzie, ponieważ uwielbiam wprowadzać zmiany i realizować zarówno swoje wizje, jak i pomysły innych uczniów. Bardzo lubię robić rzeczy manualne, przyjemność sprawia mi, na przykład, rysowanie oraz robienie kolczyków. Cieszy mnie też pieczenie ciast czy babeczek, uwielbiam spotkania ze znajomymi. Jestem bardzo szczęśliwa, że mogę w tym roku pełnić funkcję w Samorządzie Uczniowskim.

 
 
Perspektywy certyfikat
 

XXIV Liceum Ogólnokształcące im. Cypriana K. Norwida w Warszawie

ul. Obozowa 60
01-423 Warszawa
tel./fax. - sekretariat: 022-836-42-92
tel. - pokój nauczycielski: 022-836-42-32
e-mail: sekretariat@norwid.waw.pl
sekretariat.lo24@eduwarszawa.pl
Promethidion - Norwid